Szczęść Boże!

W roku 2021 mija 30 lat od założenia Radia Warszawa, rozgłośni Diecezji Warszawsko-Praskiej, która nadaje na częstotliwości 106,2 FM w stolicy i okolicach. Dziś, w Niedzielę Środków Społecznego Przekazu, jej Zespół w szczególny sposób dziękuje Panu Bogu, że od trzech dekad może nieść Słuchaczom Dobrą Nowinę, rzetelną informację i godziwą rozrywkę w formie programu radiowego.

Rozgłośnia, tworzona najpierw siłami pasjonatów, stopniowo profesjonalizująca się, obecnie jest jedną z najważniejszych stacji lokalnych na terenie Mazowsza, jej program jest dostępny również w internecie na stronie www i platformach podkastowych. To wspólne dzieło setek osób tworzących stację przez te lata: dziennikarzy, prezenterów i innych pracowników rozgłośni, ale również Słuchaczy, Przyjaciół i Dobroczyńców.

By rozgłośnia mogła tworzyć nowe programy, dbać o pracowników i nowoczesny sprzęt emisyjny są potrzebne pieniądze, o które dziś będą prosić Państwa kwestarze stojący z puszkami u wyjścia z kościoła. Zachęcamy do hojności, która umożliwi rozgłośni diecezjalnej pracę dla kolejnych pokoleń katolików.

Za gościnność Parafii i Państwa bezcenne wsparcie Zespół Radia Warszawa składa już teraz płynące z serca podziękowania, z radiowym pozdrowieniem

„DO USŁYSZENIA!”