Wspólnoty Różańcowe

i Apostolatu Margaretka

1. Intencja papieska Apostolstwa Modlitwy — kwiecień 2024

O szacunek dla kobiet:
    Módlmy się, aby wewnętrzne bogactwo i godność kobiet były szanowane we wszystkich kulturach i aby zniknęło zjawisko dyskryminacji, która przynosi tyle cierpienia w różnych częściach świata.

2. Przypominamy o zmianach tajemnic od poniedziałku 1 kwietnia.
  3. Osoby, które odmawiają pierwsze tajemnice Radosne w danym miesiącu odmawiają również modlitwy wstępne (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś MarioChwała Ojcu).
  4. Prosimy zelatorów o przypomnienie wszystkim członkom swojej Róży jaką tajemnicę w tym miesiącu powinni rozważać, pamiętajmy zwłaszcza o osobie, która rozważa I Tajemnicę Radosną, aby odmawiała codziennie modlitwy wstępne.
  5. W sprawach związanych z prenumeratą czasopisma „Różaniec” prosimy o kontakt w zakrystii.
  6. W marcu dyżur przed popiersiem Św. Jana Pawła II pełniła V Rodzinna Róża Różańcowa św. Faustyny Kowalskiej.
    Dziękujemy za dbanie o czystość, za troskę o kwiaty i wymianę zniczy.
    W kwietniu prosimy o opiekę VI Rodzinną Różę Różańcową NMP Fatimskiej.
  7. W marcu modlitwy różańcowe, które odmawiane są w każdą środę, I Piątek miesiąca, I Sobotę miesiąca oraz III Piątek miesiąca prowadziła III Rodzinna Róża Różańcowa św. Judy Tadeusza.
    Dziękujemy wszystkim prowadzącym modlitwy.
    W kwietniu prosimy, aby modlitwy różańcowe odmawiane w każdą środę, w I piątek miesiąca, I sobotę miesiąca oraz w każdy II piątek miesiąca poprowadziła IV Rodzinna Róża Różańcowa św. Rodziny z Nazaretu.
  8. 27 kwietnia odbędzie się Zjazd Kół Żywego Różańca w Nowym Dworze Mazowieckim.

Chętnych zapraszamy do wspólnej podróży autokarem. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 7:30, koszt przejazdu 30 zł.
    Więcej informacji tutaj.
  9. Wszystkie osoby, które dopisały się do Kół oraz Róż Różańcowych, a nie mają jeszcze legitymacji proszone są o kontakt ze swoim zelatorem lub ks. Proboszczem.