Ogłoszenia parafialne

05 lis 2017

XXXI Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
 2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - Rok II będzie dzisiaj o godz. 19:00 w kościele.
 3. Przez cały listopad zachęcamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki są czytane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele o godz. 9:30.
 4. Przypominamy o odpuście zupełnym ofiarowanym w intencji zmarłych, jaki można uzyskać w dniach od 1 - 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencji zmarłych.
 5. Próba scholi dziecięcej w tym tygodniu będzie wyjątkowo w środę o godz. 18:00 w sali na plebanii.
 6. Wszystkich, którzy poprzez Pismo Święte i komentarze Ojców Kościoła pragną pogłębić relację z Panem Bogiem w Jego Słowie zapraszamy na spotkanie biblijne w czwartek o godz. 19:00 w sali parafialnej.
 7. Wolontariuszy Zespołu CARITAS zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19:00.
 8. W sobotę przypada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 7:00 i 18:00. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na uroczyste złożenie wieńców przy tablicy poświęconej żołnierzom i partyzantom, którzy polegli w obronie Ojczyzny. Wypominki w sobotę będą czytane wyjątkowo po Mszy św. porannej.
 9. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 będzie Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na Plebanii.
 10. Wszystkich kandydatów do Bierzmowania (rok I i rok II) zapraszamy na rekolekcje, które rozpoczną się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18:00 i spotkaniem po zakończeniu Mszy św. Spotkania rekolekcyjne od poniedziałku do środy /15 listopada/ będą o godz. 19:00 w kościele. Prosimy kandydatów o zarezerwowanie czasu na rekolekcje. Obecność obowiązkowa.
 11. W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w naszym kościele zwracamy się z prośbą do osób prowadzących działalność gospodarczą o dokonanie odpisu od podatku "darowizny na cele kultu religijnego". Zgodnie z przepisami podatkowymi "darowizna na cele kultu religijnego" może wynieść do 6% dochodu uzyskanego przed opodatkowaniem. Aby darowiznę można było odliczyć od dochodu musi ona być dokonana przelewem bankowym. Wpłatę można dokonać na konto Parafii podane w nagłówku gazetki liturgicznej i na stronie Parafii /Tytułem: "Darowizna na cele kultu religijnego"/.