Ogłoszenia parafialne

22 paź 2017

XXIX Niedziela zwykła

 1. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach październikowych, które w naszym kościele są sprawowane w niedziele o godz. 17:15, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18:40. Dzieci zapraszamy na Różaniec w poniedziałki, środy i piątki razem z dorosłymi o godz. 18:40.
 2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny - tydzień szczególnej modlitwy za misje na całym świecie. Z tej okazji o godz. 16:00 zapraszamy na prezentację i świadectwo misyjne Norberta Dziwińskiego, który w dniach od 21 lipca do 5 sierpnia tego roku wyjechał z grupą Diakonii Misyjnej do Rwandy w celu przeprowadzenia rekolekcji kształcących ewangelizatorów Ruchu Światło Życie. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na dzieła misyjne Kościoła. Po Mszach Św. będzie również prowadzona kwesta na rzecz Diakonii Misyjnej Ruchu Światło Życie organizującej w przyszłym roku rekolekcje w Cyangugu w Rwandzie.
 3. Dzisiaj wspominamy w liturgii św. Jana Pawła II Papieża. Podczas każdej Mszy św. można otrzymać specjalne błogosławieństwo relikwiami Świętego.
 4. Dzisiaj o godz. 19:00 zapraszamy na Koncert Muzyki Organowej i Kameralnej. W programie: pieśni sakralne, utwory na flet i organy oraz solowa muzyka organowa. Wykonawcami będą Jakub Hutek - tenor, Magdalena Hutek - flet i Piotr Thel - organy.
 5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy z rodzicami na Mszę św. i spotkanie w sobotę o godz. 10:00.
 6. W najbliższą sobotę nie będzie próby Scholi dziecięcej.
 7. Członków Kół Żywego Różańca i Rodzinnych Róż Różańcowych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby prowadzonego remontu kościoła.
 9. W zakrystii można składać intencje na wypominki:
  • roczne - czytane od grudnia w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:30; w intencji zmarłych jest sprawowana Msza św. w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 10:00;
  • listopadowe - czytane przez cały listopad w dni powszednie po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele listopada o godz. 9:30;
  • jednorazowe - czytane 1 listopada podczas procesji na cmentarzu i w Dzień Zaduszny podczas nabożeństwa za zmarłych o godz. 18:30 w naszym kościele.
 10. Burmistrz i Rada Miasta Kobyłka zapraszają w przyszłą niedzielę na uroczystości upamiętniające 223. Rocznicę BITWY POD KOBYŁKĄ 1794 ROKU. W programie uroczysta Msza św. o godz. 13:00 w Bazylice św. Trójcy w Kobyłce. A także na Placu 15 Sierpnia o godz. 14:30 rekonstrukcja Bitwy i Piknik historyczny oraz teatr ognia. Więcej informacji na plakacie przy wyjściu z kościoła.