Ogłoszenia parafialne

03 wrz 2017

XXII Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
 2. Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, która wyruszy od 11 - 14 września zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
 3. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie jutro o godz. 8:00, na którą zapraszamy dzieci, młodzież oraz nauczycieli i rodziców.
 4. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Wystawienie Najśw. Sakramentu będzie od godz. 17:00. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 5. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11:30.
 6. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. i Wieczór Uwielbienia z udziałem Zespołu LAETARE z Wołomina.
 8. Spotkanie wolontariuszy Zespołu CARITAS będzie w piątek o godz. 19:00 na plebanii.
 9. Parafialny Zespół Caritas składa najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do akcji "Tornister pełen uśmiechów". W tym roku z akcji skorzystało 21 dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.
 10. Zespół Caritas pragnie swoją pomocą objąć wszystkich seniorów i osoby samotne z naszej Parafii, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących różnorakiej pomocy podczas dyżurów Zespołu.
 11. Dzisiaj po Mszy św. są zbierane do puszek CARITAS ofiary na pomoc poszkodowanym w nawałnicach, które przeszły w wielu rejonach naszego kraju.
 12. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii misjonarza Ks. Piotra Główkę, który pracuje w Parafii Św. Wojciecha w Gwardijsku /diecezja Kamieniecko - Podolska/ na Ukrainie. Ks. Piotr będzie głosił Słowo Boże oraz prowadził kwestę na rzecz misji po wszystkich Mszach św.
 13. W związku ze zdarzającymi się w Kobyłce kolejnymi oszustwami telefonicznymi Policja przestrzega osoby starsze przed próbami wyłudzenia pieniędzy przez oszustów podających się za policjanta walczącego z oszustami, który prosi o wpłacenie pieniędzy. W przypadku podejrzanej rozmowy telefonicznej należy dokonać zgłoszenia tel. 22 60-33-222 lub 112.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 • Oskar Sumiński, kawaler z Parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie
  i Adrianna Bancerz, panna z Parafii tutejszej.