Ogłoszenia parafialne

19 lut 2017

VII Niedziela zwykła

 1. Członków Kółek Różańcowych oraz Rodzinnych Róż Różańcowych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 2. Parafialny Zespół Caritas w ramach akcji Karnawałowy Kiermasz Pączków zaprasza w przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 na pączki, faworki i inne karnawałowe słodkości. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci.
 3. Zespół CARITAS zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na rzecz CARITAS Diecezji Warszawsko - Praskiej i naszej Parafii. W zeznaniu podatkowym należy wpisać w odpowiednie rubryki:
  "CARITAS Diecezji Warszawsko - Praskiej"
  nr KRS 0000223182.
  "PZC CARITAS przy Parafii Św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce"
  Informacje niezbędne do przekazania 1% podatku znajdują się tutaj.
 4. Osoby, które mają problem z rozliczeniem deklaracji podatkowej PIT zapraszamy na dyżur wolontariuszy Zespołu CARITAS, którzy od dzisiaj nieodpłatnie pomagają w wypełnieniu i rozliczeniu deklaracji.
  Dyżury Zespołu CARITAS są w każdą niedzielę w godz. 12:30 - 13:30 w kancelarii.
 5. Spotkanie dla ministrantów będzie w sobotę o godz. 11:00.
 6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne w ramach tzw. tacy gospodarczej.
 7. Władze samorządowe Miasta Kobyłki zapraszają na obchody związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji w sobotę o godz. 10:00 w Bazylice Św. Trójcy w Kobyłce zostanie odprawiona uroczysta Msza św. i po niej nastąpi złożenie wieńców i zapalenie zniczy na Placu 15 Sierpnia.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Krzysztof Sławomir Kielczyk, kawaler z Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poświętnem
  i Bożena Godlewska, panna z Parafii tutejszej.