Ogłoszenia parafialne

12 lut 2017

VI Niedziela zwykła

 1. W naszej Parafii odbywa praktykę duszpasterską diakon Serhij (Sergiusz) Kahanowycz z Żytomierza na Ukrainie na prośbę Rektora Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Kijowsko - Żytomierskiej. Dk Sergiusz przygotowuje się do przyjęcia w czerwcu święceń kapłańskich i będzie przebywał w naszej wspólnocie parafialnej od 10 lutego do 5 maja br. Serdecznie witamy Go i polecamy modlitwom wszystkich Parafian.
 2. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na plebanii.
 3. Jutro, jak każdego 13. dnia miesiąca zapraszamy po Mszy św. wieczornej na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej.
 4. Spotkanie Parafialnego Zespołu CARITAS będzie we wtorek o godz. 19:00 na plebanii.
 5. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15 oraz na Mszę św. zbiorową o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00.
 6. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
 7. Od jutra kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 - 17:45.
 8. Z naszej Parafii jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium MB w Kodniu, która wyruszy w dniach od 1 do 2 maja. Odwiedzimy miejscowości wschodniej Polski: Siedlce, Leśną Podlaską, Kodeń, Kostomłoty, Pratulin i Drohiczyn. Koszt uczestnictwa wyn. 180 zł /obejmuje: autokar, wyżywienie, nocleg i ubezpieczenie/. Zapisy prowadzone są w zakrystii.
 9. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "ANIMUS" z Kobyłki, zaprasza dzieci w wieku 5-9 lat na zimowisko "Kosmiczne akrobacje" organizowane w szkole, przy ul. Ks. Marmo 13c w dniach 13 - 17 lutego. W programie:
  • zabawy ruchowe i integracyjne
  • zajęcia tematyczne po angielsku
  • zabawy ruchowe na świeżym powietrzu i lodowisku
  • zajęcia plastyczno-techniczne,
  • gry i zabawy towarzyskie
  Więcej szczegółów i kontakt kom. 510 607 461 lub na stronie szkoły.
  Niepubliczna Szkoła "ANIMUS" od 1 marca będzie miała swoją siedzibę na terenie naszej Parafii przy ul. Ręczajskiej 24.
 10. Dzieciom, młodzieży oraz wszystkim osobom wyjeżdżającym na ferie zimowe życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w obecności Boga.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Tomasz Wiącek, kawaler z Parafii tutejszej
  i Izabela Staszewska z domu Gałka, wolna z Parafii tutejszej.