Ogłoszenia parafialne

22 sty 2017

III Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj podczas każdej Mszy św. wysłuchamy świadectwa rodzin pogłębiających swą wiarę w Kręgach Rodzinnych Domowego Kościoła.
  Dzisiejszą Mszę św. o godz. 18:00 będzie sprawował i homilię wygłosi ks. Marek Kruszewski, wieloletni duszpasterz rodzin i uznany felietonista. Po Mszy św. zapraszamy na konferencję ks. Marka "MIŁOŚĆ OSZLIFOWANA W CODZIENNOŚCI". Zapewniamy opiekę dla dzieci w sali na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
 2. Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę do Fatimy /organizowanej z naszej Parafii w terminie 5-11 lipca/ zapraszamy na spotkanie z przewodniczką p. Katarzyną Jakielaszek dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 w kościele.
 3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. i spotkanie dzisiaj o godz. 16:00.
 4. Wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w tym tygodniu z wizytą kolędową składamy podziękowania za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. Pełny plan Kolędy można znaleźć w dzisiejszej Gazetce Liturgicznej.
  Ofiary składane podczas wizyty kolędowej są przeznaczone na inwestycje parafialne.
 5. Kancelaria parafialna w okresie kolędowym jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 9:30 oraz w soboty od godz. 18:30 do 19:30. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: kom. 694 451 124.
 6. Spotkanie biblijne będzie w czwartek o godz. 19:00.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 12:15 w kościele odbędą się Jasełka przygotowane przez dzieci z Grupy "O"B Przedszkola nr 2 w Kobyłce pod kierunkiem p. Anity Piotrowskiej.
 8. Członków Kółek Różańcowych oraz Rodzinnych Róż Różańcowych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 9. Małżeństwa, które są zainteresowane przyłączeniem się do powstających w naszej Parafii Kręgów Rodzinnych Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę o godz. 16:30 na plebanię.
 10. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy gościć Żeński Chór z Parafii MB z Lourdes w Warszawie prowadzony przez p. Jakuba Hutka. Po Mszy św. zapraszamy na krótki Koncert Kolęd.
 11. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na planowane inwestycje parafialne.