Ogłoszenia parafialne

08 sty 2017

Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpocznie się w liturgii Okres Zwykły trwający 34 tygodnie w ciągu roku, w którym nasze codzienne życie włączone jest w pełnię misterium Chrystusa.
 2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13:00 zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej w Kobyłce pod dyrekcją Alberta Guta. Zachęcamy do wspólnego kolędowania.
 3. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na Plebanii.
 4. Msza św. oraz Wieczór Uwielbienia z udziałem Zespołu LAETARE z Wołomina będzie dzisiaj o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich na wspólne kolędowanie.
 5. Wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w tym tygodniu z wizytą kolędową składamy podziękowania za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. Program Kolędy na najbliższy tydzień można znależć tutaj.
  Ofiary składane podczas wizyty kolędowej są przeznaczone na inwestycje parafialne.
 6. Kancelaria parafialna w okresie kolędowym jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 9:30 oraz w soboty od godz. 18:30 do 19:30. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: kom. 694 451 124.
 7. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania ROK I będzie w środę o godz. 19:00 w kościele.
 8. Kolejne spotkanie biblijne będzie w czwartek o godz. 19:00 na plebanii.
 9. W piątek, jak każdego 13. dnia miesiąca zapraszamy po Mszy św. wieczornej na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej.
 10. Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w sobotę po Mszy św. wieczornej na plebanii. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w działalność charytatywną prowadzoną w naszej Parafii. W strukturach Caritas jest miejsce dla ludzi w każdym wieku, o dowolnej profesji, odczuwających potrzebę niesienia pomocy innym. Można dołączyć do Zespołu jako stały członek, zaoferować konkretną pomoc, np. porady prawne lub psychologiczne bądź zadeklarować chęć udziału w wybranych akcjach jako wolontariusz. Wszystkich, którzy chcieliby w nowym roku aktywniej realizować dzieła Miłosierdzia w naszej Parafii, zapraszamy na zebranie lub prosimy o kontakt tel. 602 113 994.
 11. Wszystkich Parafian zapraszamy na koncert kolęd "POWITAJMY MALEŃKIEGO" w wykonaniu połączonych chórów: Chóru SALVE REGINA z Parafii w Józefowie k. Legionowa, Chóru Męskiego OKTAWIAN oraz Chóru AVE z Parafii w Warszawie na Płudach oraz Kwartetu Smyczkowego i solistów. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00. Więcej informacji - na plakacie.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Dominik Piotr Szerewicz, kawaler z Parafii tutejszej
  i Martyna Stefanko, panna z Parafii Św. Jana Pawła II w Pułtusku.