Ogłoszenia parafialne

12 cze 2016

XI Niedziela zwykła

 1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa są sprawowane w naszym kościele w tygodniu o godz. 18:30 oraz w niedziele o godz. 17:15.
 2. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na Plebanii.
 3. Wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18:00 i po Mszy św. na spotkanie integracyjne przy ognisku.
 4. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15 oraz Mszę św. zbiorową o godz. 18:00. Intencje do Miłosierdzia Bożego prosimy składać do skarbony.
 5. Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci będzie w sobotę o godz. 6:00 rano.
 6. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 11:30.
 7. W przyszłą niedzielę nasz Parafialny Zespół zaprasza na Piknik CARITAS, który odbędzie się w godzinach 14.00 - 17.00 na terenie przykościelnym. Piknik rozpocznie się Mszą św. o godz. 13:00, której przewodniczyć będzie JE Bp Marek Solarczyk. W czasie Pikniku organizowane będą między innymi: występy wokalne, kiermasz wyrobów artystycznych oraz dewocjonaliów, kiermasz ciast, kącik gier planszowych i gier rodzinnych, licytacja oraz zabawa fantowa. Do wylicytowania jest wiele cennych fantów, między innymi: piłka z podpisem zawodnika NBA Marcina Gortata, zdjęcie z autografem rajdowego Mistrza Polski Krzysztofa Hołowczyca, koszulka z podpisami Mistrzów Polski - zawodników Legii Warszawa, rower górski, książka z dedykacją Muńka Staszczyka, samochód z Salonu HYUNDAI na cały weekend, czekan skialpinisty i himalaisty Andrzeja Bargiela, przepiękna Biblia Jubileuszowa i inne atrakcyjne przedmioty. Piknik zakończy Koncert Ewangelizacyjny Zespołu LAETARE z Wołomina. Wszystkich Parafian i Gości zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie. Osoby, które pragną przygotować swoje wyroby na kiermasz ciast, proszone są o dostarczenie ciast w przyszłą niedzielę do godz. 10:00 na Plebanię. Dochód z Pikniku jest przeznaczony na cele charytatywne w naszej Parafii, w tym na dofinansowanie kolonii dzieci z rodzin potrzebujących.
 8. Czcicieli Św. Michała Archanioła oraz wszystkich chętnych zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy i nocne czuwanie w Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze w sobotę, 2 lipca. Szczegółowy plan pielgrzymki jest podany na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Koszt wyn. 60 zł. W cenie wyjazdu jest przejazd autokarem, ubezpieczenie, ciepłe napoje i woda. Wyżywienie jest we własnym zakresie. Informacje i zapisy w zakrystii oraz u ks. Roberta.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 • Daniel Roguski, kawaler z Parafii w Pniewniku
  i Paulina Teresa Ołdak, panna z Parafii tutejszej;
 • Mariusz Michał Król, kawaler z Parafii tutejszej
  i Karolina Agnieszka Gajda, panna z Parafii tutejszej;
 • Bartosz Szczucki, kawaler z Parafii Św. Józefa Robotnika w Wołominie
  i Anna Irena Bobrowska, panna z Parafii tutejszej.