05 lut 2023

V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. Rodzinom, które gościły nas w ubiegłym tygodniu w swoich domach z wizytą kolędową składamy serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary.
    Plan Kolędy na najbliższy /ostatni/ tydzień:

• 06.02 - poniedz. od g. 15:00
      ul. Ręczajska 1-11; bl. 18; Sosnowa
    • 07.02 - wtorek od g. 15:00
      ul. Ręczajska bl. 14; 16
    • 08.02 - środa od g. 15:00
      ul. Leśna i bl. 8
    • 09.02 - czwartek od g. 15:00
      ul. Ceglana; Nadarzyn
    • 10.02 - piątek od g. 15:00
      ul. Fałata; Wspólna
    • 11.02 - sobota od g. 10:00
      ul. Warszawska; Poprzeczna; Cicha; Nałkowskiego

Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na potrzeby Parafii.
    Pełny plan kolędy tutaj.

3. W okresie kolędowym kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 8:30 do 9:30 oraz w soboty od godz. 19:00 do 20:00.
  4. We wtorek przypada dzień imienin Biskupa Ordynariusza naszej diecezji Romualda Kamińskiego.
    Prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza.
  5. W piątek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. wotywną o Duchu Św. i adorację Najśw. Sakramentu połączoną z litanią do Ducha Św.
  6. Spotkanie wolontariuszy Zespołu CARITAS będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.
  7. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes obchodzone od 1992 roku z inicjatywy św. Jana Pawła II jako Światowy Dzień Chorego.
    Podczas Mszy św. o godz. 9:00 sprawowanej w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.
  8. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  9. W przyszłą niedzielę będzie prowadzona zbiórka do puszek na chorych objętych opieką CARITAS naszej diecezji.
  10. Zespół CARITAS naszej Parafii prosi o włączenie się w zbiórkę artykułów spożywczych i innych dla osób potrzebujących z naszej Parafii oraz uchodźców z Ukrainy. Przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy wystawiony jest kosz CARITAS na produkty spożywcze /z długim terminem ważności/. Potrzebne są także kurtki, buty, polary, skarpety, a także pampersy, wózki dziecięce, torby turystyczne, walizki oraz hulajnogi dla dzieci. Więcej informacji /tel. 601 243 901/.