25 gru 2022

życzymy,
aby tegoroczne Boże Narodzenie
stało się czasem otwarcia
na Miłość Boga obecnego pośród nas.
Niech Pan napełni Wasze serca
swoim Pokojem, Mocą i Radością.
Z serca Wam błogosławimy ...

Wasi Duszpasterze

1. Świąteczne życzenia naszego Ordynariusza Bpa Romualda Kamińskiego tutaj.
  2. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy podziękowania za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych:
    - za podarowanie tegorocznych choinek p. Barbarze Szulim z Nowego Ossowa,
    - za strojenie choinek i przygotowanie szopki: zakrystiankom Krystynie Jędrysiak i Agnieszce Bancerz
    oraz Ryszardowi Zielińskiemu, Bogdanowi i Jakubowi Rybałtowskim, Jackowi Ksionek, Dawidowi Nagrabie, Krzysztofowi i Tomkowi Złotkowskim, Mariuszowi Kalicińskiemu, Łukaszowi Wierzbickiemu, Marcinowi Zdunkowi i Maćkowi Lewandowskiemu,
    - za kompozycje kwiatowe p. Alicji Kalisiak.
  3. W Dzień Bożego Narodzenia Msze św. są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 13:00.
    Msza św. wieczorna o godz. 18:00 jest odwołana.
  4. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie połączone z dzieleniem się opłatkiem dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
    Ogłoszenia Wspólnot Żywego Różańca tutaj.
  5. W II Dzień Świąt o godz. 13:00 będzie sprawowana Msza św. zbiorowa w intencji małżeństw, które w tym roku obchodzą Jubileusz. Podczas Mszy św. będzie obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
  6. Ofiary składane na tacę w II Dzień Świąt są przeznaczone na Fundusz budowy nowych świątyń w naszej Diecezji.
  7. W sobotę o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku.
    Za udział w uroczystym śpiewie hymnu Ciebie Boga wysławiamy podczas nabożeństwa można otrzymać odpust zupełny.
  8. W przyszłą niedzielę, w pierwszym dniu Nowego Roku obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju.
    Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego /o godz. 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00/.
  9. Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce zaprasza na Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu PECTUS, który odbędzie się w naszym kościele w Święto Trzech Króli 6 stycznia o godz. 19:00.
  10. Kolędowa wizyta duszpasterska rodzin naszej Parafii rozpocznie się od soboty 7 stycznia.