02 paź 2022

XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją Eucharystyczną.
  2. Nabożeństwa październikowe w naszym kościele są sprawowane w niedziele o godz. 17:15, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej /ok. godz. 18:35/. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki razem z dorosłymi.
  3. Kolejne spotkanie biblijne będzie w środę po nabożeństwie październikowym.
    Zapraszamy wszystkich, którzy poprzez Pismo Święte i komentarze Ojców Kościoła pragną pogłębić relację z Panem Bogiem w Jego Słowie.
  4. W czwartek Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  5. Z racji Pierwszego Piątku miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą od godz. 9:00.
    Spowiedź w I Piątek dla dzieci i młodzieży będzie od godz. 17:30.
  6. W sobotę o godz. 10.00 w Konkatedrze na Kamionku odbędzie się uroczystość mianowania nowych lektorów i ceremoniarzy. Nasi ministranci: Maciej Lewandowski, Kamil Niemyjski i Łukasz Wierzbicki otrzymają promocję lektorską. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  7. Próby Scholi dziecięco – młodzieżowej od soboty będą odbywać się o godz. 11:30.
    Po próbie planowany jest wyjazd integracyjny. Powrót ok. godz. 15:30. Należy zabrać buty na zmianę.
  8. Spotkania dla ministrantów, lektorów i ceremoniarzy oraz kandydatów na ministrantów są w soboty o godz. 9:00.
  9.  Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  10. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. jest prowadzona zbiórka do puszek na utrzymanieDomu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku, naszego diecezjalnego Sanktuarium.