25 wrz 2022

XXVI Niedziela Zwykła

1. Członków Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Margaretek zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00. Przypominamy o zmianie tajemnic różańcowych w sobotę.
    Ogłoszenia Wspólnot Różańcowych tutaj.
  2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania Rok II będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
    Prosimy o przyniesienie indeksów na spotkanie.
  3. Młodzież z klas VIII rozpoczynającą przygotowanie do przyjęcia Bierzmowania zapraszamy z rodzicami na spotkanie w czwartek po Mszy św. o godz. 18:00.
  4. Młodzież Ruchu Światło – Życie zaprasza na adorację Najśw. Sakramentu w piątek o godz. 19:00.

Plakat tutaj.
  5. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które w naszym kościele są sprawowane w tygodniu po Mszy św. wieczornej /ok. godz. 18:35/, a w niedziele o godz. 17:15.
    Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki razem z dorosłymi.
  6. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w ramach 5. Pierwszych Sobót miesiąca będzie w sobotę po Mszy św. porannej oraz po Mszy św. o godz. 18:00.
  7. Spotkania dla ministrantów, lektorów i ceremoniarzy oraz kandydatów na ministrantów są w soboty o godz. 9:00.
  8. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30 zapraszamy do kawiarenki przy kościele. Prosimy o podzielenie się domowymi wypiekami.
  9. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją Eucharystyczną.
  10. Od wtorku w Parafii Św. Józefa Robotnika w Wołominie rozpoczynają się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Św. Diecezji Warszawsko-Praskiej. Spotkania rekolekcyjne będą we wtorki o godz. 18:45.
    Więcej informacji tutaj.
  11. Przy wyjściu z kościoła jest do pobrania raport z badania ankietowego o dobrych stronach i potrzebach naszej Parafii.
    Pełny tekst raportu do pobrania tutaj