04 wrz 2022

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. Dzisiaj w naszej Parafii gościmy pp. Małgorzatę i Łukasza Łangowskich, misjonarzy świeckich pracujących na Jamajce, którzy opowiedzą o swojej pracy misyjnej. Prosimy o wsparcie modlitwą i ofiarami ich dzieła na rzecz ubogich mieszkańców Jamajki.
    Możliwość wsparcia online Missio Ad Gentes Jamaica tutaj.
  3. Rodziców z dziećmi zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. z kazaniem dla dzieci o godz. 11:30. Po Mszy św. dzieci otrzymają „Ziarenka” z zadaniem do wykonania w domu, które przyniosą do kościoła w kolejną niedzielę.
  4. Wszystkich, którzy poprzez Pismo Święte i komentarze Ojców Kościoła pragną pogłębić relację z Panem Bogiem w Jego Słowie zapraszamy na spotkanie biblijne w środę o godz. 19:00 na plebanii. Spotkanie poprowadzi dr biblistyki p. Dorota Gurtat.
  5. Serdecznie zapraszamy osoby lubiące śpiewać - młodzież i dorosłych - do włączenia się w działalność Chóru Parafialnego prowadzonego przez p. Magdalenę Hutek. Próby chóru odbywają się w czwartki o godz. 18.45 w sali na plebanii.
  6. Ruch Światło-Życie rozpoczyna nowy rok formacyjny. Zapraszamy młodzież na spotkania oazowe w każdy piątek po Mszy św. o godz. 18:00 w sali na plebanii.
  7. Wolontariuszy Zespołu CARITAS oraz osoby, które chciałyby podjąć działalność charytatywną w naszej Parafii zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19:00 na plebanii.
  8. Pierwsze spotkanie ministrantów, lektorów i ceremoniarzy po wakacjach będzie w sobotę o godz. 10:00. Zapraszamy także nowych kandydatów.
  9. Młodzież i dzieci uzdolnione muzycznie zapraszamy na próbę Scholi dziecięco-młodzieżowej prowadzonej przez p. Agnieszkę Komosińską w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
  10. Spotkania OAZY Dzieci Bożych odbywają się w soboty o godz. 12:00 na plebanii. Na spotkania zapraszamy dzieci, które przystąpiły już do I Komunii Św.
  11. Od przyszłej niedzieli wznawia działalność kawiarenka przy kościele po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło poprzez przyniesienie domowych wypieków.
  12. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  13. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  14. W przyszłą niedzielę w Wołominie organizowany jest VIII MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY.

Rozpocznie się Mszą św. o godz. 13:00 sprawowaną we wszystkich Parafiach Wołomina, a następnie uczestnicy przejdą na Plac 3 Maja pod pomnik Ojca Św. Jana Pawła II.
    Więcej informacji tutaj.