03 lip 2022

XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. Od przyszłej niedzieli w czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 13:00.
  3. W I Czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 17:15 i Różaniec w intencji kapłanów prowadzony przez członków Apostolatu MARGARETKA o godz. 17:30.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie wolontariuszy Zespołu CARITAS naszej Parafii.
  5. W ubiegłą niedzielę, w Domu Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Kobyłce
    przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4 odbyło się spotkanie poświęcone wspomnieniom
    o zmarłym śp. Księdzu Janie Andrzejewskim,

Dziekanie Kobyłkowskim,
    wieloletnim Proboszczu Parafii Świętej Trójcy w Kobyłce.
    Na spotkanie byli zaproszeni Księża z Dekanatu, rodzina i przyjaciele śp. Ks. Jana Andrzejewskiego.
    Spotkanie zorganizowała poetka - pani Zofia Powązka – Zawadka, która na spotkaniu recytowała wiersze swojego autorstwa. Recytacji towarzyszyła muzyka skomponowana przez poetkę, którą wykonała na skrzypcach Dominika Karwowska.
  6. Zachęcamy do udziału w tegorocznej Praskiej Pielgrzymce Pieszej Pomocników Maryi Matki Kościoła na Jasną Górę, która wyrusza 16 sierpnia z Konkatedry na Kamionku i udaje się na uroczystość MB Częstochowskiej 26 sierpnia.
    Zapisy na Pielgrzymkę będą odbywały się w budynku parafialnym przy ul. Grochowskiej 365 w Warszawie w dniach 7, 14 i 15 sierpnia w godz. 17:00 - 19:00.
    Informacje o zapisach tutaj.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!