01 maj 2022

III Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne Najśw. Sakramentu połączone z procesją eucharystyczną.
  2. Od dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwa majowe ku czci Najśw. Maryi Panny, które są sprawowane w niedziele o godz. 17:15 oraz w dni powszednie o godz. 18:40 /po Mszy św. wieczornej/. Nabożeństwa majowe będą połączone z Suplikacjami w ramach modlitwy o pokój na Ukrainie.
  3. We wtorek przypada Uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski oraz Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
    Msze św. będą o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13:00.
    Msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencji Ojczyzny.
    Nabożeństwo majowe będzie po Mszy św. wieczornej.
  4. W I Czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 17:15 oraz Różaniec prowadzony przez członków Apostolatu Margaretka w intencji kapłanów o godz. 17:30.
    Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim.
  5. W I Piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą od godz. 9:00. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub telefonicznie /tel. 694 451 124/.
    Spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:30.
  6. Wolontariuszy Zespołu CARITAS naszej Parafii oraz osoby, które chcą włączyć się w działalność charytatywną Parafii zapraszamy w piątek na Mszę św. wieczorną i spotkanie na plebanii po nabożeństwie majowym.
  7. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie w I Sobotę miesiąca po Mszach św. o godz. 7:00 i 18:00.
  8. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
  9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:30 dwóch kandydatów otrzyma strój ministrancki i zostanie przyjętych do grona ministrantów. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  10. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  11. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  12. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
  13. W przyszłą niedzielę zapraszamy do kawiarenki przy kościele po Mszy św. o godz. 10:00 i 11:30. Prosimy o przyniesienie domowych wypieków.
  14. W ubiegłą niedzielę zachęcaliśmy do wypełnienia ankiet, które pomogą nam lepiej zrozumieć mocne strony i potrzeby naszej Parafii. Prosimy o składanie wypełnionych ankiet do skrzynki przy figurze Św. Antoniego. W przyszłą niedzielę zakończymy zbieranie ankiet.
    Ankiety do pobrania tutaj.