18 kwi 2021

III Niedziela Wielkanocna

1. W uroczystość Św. Józefa 19 marca został ogłoszony przez pap. Franciszka ROK RODZINY - czas poświęcony na refleksję nad dokumentem papieża „Amoris laetitia” oraz na podjęcie inicjatyw proponowanych przez Dykasterię ds. Świeckich, Rodziny i Życia. Zwieńczeniem ROKU RODZINY będzie X Światowe Spotkanie Rodzin w Rzymie w czerwcu 2022. W naszej diecezji w Roku Rodziny każdego 19. dnia miesiąca podejmowana jest modlitwa w intencjach związanych z rodziną. Jutro w związku z Rokiem Rodziny w naszej diecezji będziemy modlić się w intencji dzieci. Program modlitwy na cały rok tutaj.
    Transmisje Mszy św. sprawowanych w Roku Rodziny przez Biskupów tutaj
  2. W piątek przypada uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Msze św. będą o godz. 7:00 i 18:00. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny i Kościoła w Polsce.
    Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.
  3. Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. z kl. III B i C będzie w sobotę o godz. 10:00.
    Dzieci z kl. III A i D zapraszamy z rodzicami na Mszę św. i spotkanie w sobotę o godz. 12:00.
    Program przygotowania do I Komunii Św. tutaj.
  4. Próba scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
  5. Członków Kółek Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i MARGARETEK zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  6. Kandydatów do Bierzmowania – Rok I zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.