06 wrz 2020

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. Zebranie wolontariuszy Zespołu CARITAS będzie w piątek po Mszy św. wieczornej w sali na plebanii.
  3. Zbiórka ministrantów odbędzie się w piątek o 17.00 w salce na plebanii. Zapraszamy wszystkich ministrantów, jak również chętnych do włączenia się w Służbę Ołtarza.
  4. Młodzież zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach Ruchu Światło-Życie w każdy piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Uzdolnione muzycznie dzieci zapraszamy na próbę Scholi w sobotę o godz. 11:00.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas III, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii św. będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  7. Rodziców dzieci z klas IV, które przystąpią do I Komunii Św. w sobotę 10 października zapraszamy na spotkanie informacyjne w niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 11:30.
  8. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 21:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z figurą MB Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec na nabożeństwo.
  10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  11. Kandydaci do sakramentu Bierzmowania, którzy rozpoczęli przygotowania w zeszłym roku szkolnym, proszeni są o wymianę wypełnionych indeksów na nowe. Więcej informacji w zakrystii. O najbliższym spotkaniu dla kandydatów do Bierzmowania poinformujemy w przyszłą niedzielę.
  12. Wszystkie uzdolnione muzycznie osoby zapraszamy do włączenia się w działalność Chóru Parafialnego. Próby odbywają się w czwartki o godz.18:45 w sali na plebanii.