14 cze 2020

XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11:30 dzieci z klasy IV B i C przeżywają Rocznicę I Komunii Św.
    Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców.
  2. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00.
  3. Codziennie o godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Suplikacje.
  4. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Do czwartku codziennie zapraszamy na Nieszpory o Najśw. Sakramencie połączone z procesją eucharystyczną sprawowane w niedzielę o godz. 17:15, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej. W czwartek na zakończenie Oktawy będzie obrzęd poświęcenia wianków.
  5. W piątek przypada uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa obchodzona w Kościele jako Dzień Modlitw o świętość kapłanów. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00. Nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy św. wieczornej. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.
  6. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencjach złożonych do skarbony przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.
  7. Spotkanie dla ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do służby liturgicznej będzie w piątek o godz. 17:00.
  8. Wolontariuszy Zespołu CARITAS zapraszamy na zebranie w piątek po nabożeństwie czerwcowym.
  9. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
  10. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w kościele.
  11. W przyszłą niedzielę dzieci klas III (z grupy I) przystąpią do I Komunii Św. podczas Mszy św. o godz. 10:00.
    Próby przed uroczystością będą w poniedziałek i środę o godz. 16:00.
    Pierwsza spowiedź będzie w sobotę o godz. 10:00.
  12. Spotkanie dla kandydatów na Rycerzy Zakonu Jana Pawła II, które miało odbyć się w marcu jest planowane w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  13. W związku z epidemią kolonie letnie dla dzieci organizowane w Krynicy Piaskach zostały odwołane. Rodziców, którzy zapisali swoje dzieci na kolonie zapraszamy po odbiór wpłaconych zaliczek w tygodniu do kancelarii.
  14. Dyżury wolontariuszy Zespołu CARITAS odbywają się w soboty w godz. 17:00–18:00. Podczas dyżuru można przynieść artykuły w ramach akcji pomocy rodzinom potrzebującym. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady u psychologa.
    Informacje podczas dyżuru lub telefonicznie /kom. 601 243 901/.
  15. Wszystkim ofiarodawcom, którzy wpłacili ofiary na rzecz naszej Parafii na konto parafialne lub na tacę w kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.