03 lis 2019

XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. Przez cały listopad zachęcamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki są czytane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele o godz. 9:30.
    Przypominamy o odpuście zupełnym ofiarowanym w intencji zmarłych, jaki można uzyskać od 1–8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  3. W I Czwartek miesiąca o godz. 17:15 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  4. W czwartek o godz. 19:15 zapraszamy na spotkanie biblijne do sali parafialnej.
  5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w piątek od godz. 9:00.
  6. Wolontariuszy Zespołu CARITAS zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19:15.
  7. Próba scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w salce na plebanii.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 będzie Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych. Po Mszy św. wolontariusze Zespołu CARITAS zapraszają na wspólną agapę do sali na plebanii.
  9. W przyszłą niedzielę wolontariusze CARITAS będą prowadzić zbiórkę ofiar na rozbudowę Domu Samotnej Matki w Zielonce.
  10. W przyszłą niedzielę z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości zapraszamy na Koncert Pieśni Patriotycznych „ŚPIEWAJMY RAZEM” w wykonaniu solistów i Miejskiej Orkiestry Dętej w Kobyłce pod dyrekcją Alberta Guta. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 w naszym kościele. Więcej informacji tutaj.
  11. W poniedziałek 11 listopada przypada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza św. sprawowana w intencji Ojczyzny z udziałem Chóru Parafialnego będzie w naszym kościele o godz. 18:00. Po Mszy św. zapraszamy na uroczyste złożenie wieńców przy tablicy poświęconej żołnierzom i partyzantom, którzy polegli w obronie Ojczyzny.