08 wrz 2019

XXIII Niedziela Zwykła

1. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. wolontariusze Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich na wspólną Agapę na plebanię.
  2. Ofiary składane na tacę dzisiaj są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  3. W piątek o godz.21:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej. Prosimy o przeniesienie świec na procesję.
  4. W sobotę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Biskupi zachęcają do udziału we wspólnej modlitwie POLSKA POD KRZYŻEM na Lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem. Więcej informacji tutaj.
    W naszej Parafii w sobotę zapraszamy na nabożeństwo adoracji Krzyża w łączności z uczestnikami modlitwy we Włocławku, które rozpocznie się o godz. 19:00. W programie Bolesna Część Różańca, Droga Krzyżowa i adoracja Krzyża.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będziemy gościć Joannę Jurkiewicz - autorkę książki „ZWIASTUNOWI Z GÓR – OAZA W RZYMIE - MOJE WSPOMNIENIA”. Autorka podzieli się swoimi doświadczeniami ze spotkań ze św. Janem Pawłem II dając krótkie świadectwo po wszystkich Mszach św. Więcej informacji tutaj.
  6. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych będzie w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:30.
  7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji członków Legionu Maryi pod wezwaniem Matki Łaski Bożej z okazji 20-lecia powstania wspólnoty w naszej Parafii.
  8. W przyszłą niedzielę Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  9. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - rok II będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej. Na spotkaniu będą do odebrania indeksy.
  10. Spotkanie dla kandydatów rozpoczynających przygotowanie do Bierzmowania – rok I będzie za 2 tygodnie w niedzielę 22 września.
  11. Zachęcamy do włączenia się w działalność Męskiej Scholi gregoriańskiej – próby odbywają się we wtorki o godz. 19:00 w sali na plebanii.
  12. Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich zaprasza małżeństwa, osoby samotne na spotkania modlitewne w każdą środę po Mszy św. wieczornej w sali na plebanii.
  13. Dzieci uzdolnione muzycznie zapraszamy na próbę Scholi dziecięcej w sobotę o godz. 11:00 do sali na plebanii.