11 sie 2019

XIX Niedziela Zwykła

1. We wtorek o godz. 21:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją z cudowną Figurą MB Fatimskiej. Prosimy o zabranie świec na procesję.
  2. W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP, a także święto Matki Bożej Zwycięskiej – patronki Diecezji Warszawsko - Praskiej. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. Po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie w piątek o godz. 17:15 oraz Msza św. zbiorowa o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00.
  4. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
  5. W miesiącach wakacyjnych niedzielna Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  6. W piątek z naszej Parafii wyruszy Pielgrzymka do Grecji „Śladami Św. Pawła”. Zbiórka grupy na lotnisku Warszawa Modlin będzie o godz. 07:15.
    Zbiórka dla wyjeżdżających autokarem z Kobyłki będzie o godz. 6:00 na parkingu przed kościołem.
    Informacje dla Pielgrzymów tutaj.
    Prosimy o modlitwę w intencji Pielgrzymów.
  7. Trwa Warszawska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową w intencji pielgrzymów o godz. 6:30 w kościele.
    W piątek po Mszy św. o godz. 6:00 z Konkatedry MB Zwycięskiej na Kamionku wyruszy Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Matki Kościoła, w której idzie ks. Jakub - nasz nowy wikariusz.
  8. Zachęcamy do udziału w obchodach 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej w 1920 r. zwanej „Cudem nad Wisłą”. Program uroczystości w Ossowie tutaj.
  9. Nasz Parafianin, który w wyniku pożaru domu utracił dorobek całego życia składa serdeczne podziękowania za okazaną pomoc, współczucie i serce. Dzięki zbiórce prowadzonej w ubiegłą niedzielę w Parafii zostało zebrane 6831 zł i 100 Euro. Więcej informacji na temat pomocy tutaj.