28 mar 2021

Kół Żywego Różańca
Rodzinnych Róż Różańcowych
i Apostolatu Margaretka

1. Intencja papieska apostolstwa modlitwy — kwiecień 2021:

Intencja powszechna: Podstawowe prawa
    Módlmy się za osoby, które narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach autorytarnych, a nawet w przeżywających kryzys demokracjach.

2. Przypominamy o zmianach tajemnic od czwartku 1 kwietnia. Osoby, które odmawiają pierwsze tajemnice Radosne w danym miesiącu odmawiają również modlitwy wstępne (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś MarioChwała Ojcu).
  3. Prosimy zelatorów o przypomnienie wszystkim członkom swojej Róży jaką tajemnicę w tym miesiącu powinni rozważać, pamiętajmy zwłaszcza o osobie, która rozważa 1. Tajemnicę Radosną, aby odmawiała codziennie modlitwy wstępne.
  4. W sprawach związanych z prenumeratą czasopisma „Różaniec” prosimy o kontakt w zakrystii.
  5. W marcu dyżur przed popiersiem Św. Jana Pawła II pełniło V Koło Żywego Różańca p.w. św.Siostry Faustyny.
    Dziękujemy za dbanie o czystość, za troskę o kwiaty i wymianę zniczy.
    W kwietniu prosimy o opiekę  VI Koło Żywego Różańca p.w. św. Joanny.
  6. W marcu modlitwy różańcowe, które odmawiane są w każdą środę miesiąca, I Piątek miesiąca, I Sobotę miesiąca oraz III Piątek miesiąca prowadziło IV Koło Żywego Różańca p.w. św. Maksymiliana Kolbe.
    Dziękujemy wszystkim prowadzącym modlitwy.
    W kwietniu modlitwy będzie prowadziło V Koło Żywego Różańca p.w. św. Siostry Faustyny.
    Serdecznie prosimy, aby licznie włączać się do modlitwy.
  7. Wszystkie osoby, które dopisały się do Kół oraz Róż Różańcowych, a nie mają jeszcze legitymacji proszone są o kontakt ze swoim zelatorem lub ks. Proboszczem.