Intencje mszalne

27 wrz 2020

Wspólnoty Różańcowe

Wspólnoty Różańcowe

Ogłoszenia
27 września 2020
ostatnia niedziela miesiąca

spotkanie
Kół Żywego Różańca
Rodzinnych Róż Różańcowych
i Apostolatu Margaretka

 

 1. Intencja papieska apostolstwa modlitwy — październik:
  Intencja ewangelizacyjna:
  Za wiernych świeckich – szczególnie za kobiety – aby na mocy chrztu w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół. 
 2. Przypominamy o zmianach tajemnic od czwartku 1 października. Osoby, które odmawiają pierwsze tajemnice Radosne w danym miesiącu odmawiają również modlitwy wstępne (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś MarioChwała Ojcu).
 3. Prosimy zelatorów o przypomnienie wszystkim członkom swojej Róży jaką tajemnicę w tym miesiącu powinni rozważać, pamiętajmy zwłaszcza o osobie, która rozważa 1. Tajemnicę Radosną, aby odmawiała codziennie modlitwy wstępne.
 4. W sprawach związanych z prenumeratą czasopisma „Różaniec” prosimy o kontakt w zakrystii. 
 5. W tym miesiącu, w sierpniu dyżur przed popiersiem Jana Pawła II pełniła 8. Rodzinna Róża Różańcowa p.w. Miłosierdzia Bożego. Dziękujemy za dbanie o czystość, za troskę o kwiaty i wymianę zniczy.
  W kolejnym miesiącu, w październiku prosimy o opiekę 9. Rodzinną Różę Różańcową p.w. Matki Bożej z Lourdes.
 6. We wrześniu modlitwy różańcowe, które odmawiane są w każdą środę miesiąca, I Piątek miesiąca, I Sobotę miesiąca oraz III Piątek miesiąca prowadziła 5. Rodzinna Róża Różańcowa p.w. Św. Faustyny Kowalskiej. Serdeczne podziękowania składamy na ręce zelatorki.
 7. Wszystkie osoby, które dopisały się do Kół oraz Róż Różańcowych, a nie mają jeszcze legitymacji proszone są o kontakt ze swoim zelatorem lub ks. Proboszczem.