31 gru 2023

Niedziela Świętej Rodziny

1. Dzisiaj w Święto Świętej Rodziny o godz. 13:00 będzie Msza św. zbiorowa sprawowana w intencji małżeństw, które w tym roku obchodziły swój Jubileusz. Podczas Mszy św. Jubilaci odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie i otrzymają uroczyste błogosławieństwo.
  2. Członków Wspólnot Różańcowych zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 na spotkanie połączone z dzieleniem się opłatkiem. Przypominamy o zmianie tajemnic różańcowych od jutra.
    Ogłoszenia Wspólnot Żywego Różańca tutaj.
  3. Msza św. dziękczynna i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku będzie dzisiaj o godz. 18:00.
    Za udział w uroczystym śpiewie hymnu Ciebie Boga wysławiamy podczas nabożeństwa można otrzymać odpust zupełny.
  4. Jutro, w pierwszym dniu Nowego Roku obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
    Msze św. będą według porządku niedzielnego: o godz. 8:00, 10:00, 11:30 13:00 i 18:00.
  5. Od wtorku rozpoczniemy duszpasterską wizytę kolędową rodzin naszej Parafii.

Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na potrzeby Parafii.
    Program Kolędy na najbliższy tydzień tutaj.
  6. Kancelaria parafialna w okresie kolędowym jest czynna:
    od poniedziałku do piątku w godz. od 8:30 do 9:30
    oraz w soboty od godz. 19:00 do 20:00.
  7. Spotkanie biblijne będzie w środę o godz. 19:00 na plebanii. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić relację z Bogiem w Jego Słowie.
  8. W I Czwartek miesiąca od godz.17:15 będzie adoracja Najśw. Sakramentu.
    O godz. 17:30 członkowie Apostolatu MARGARETKA zapraszają na Różaniec w intencji kapłanów.
  9. W sobotę, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego — tradycyjnie Święto Trzech Króli. Msze św. będą o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13:00
    Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy.
    Po wszystkich Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na dzieła misyjne Kościoła.
  10. Kadzidło i kreda zostały przygotowane na Święto Trzech Króli przez młodzież z Ruchu Światło-Życie. Ofiary są przeznaczone na wsparcie wyjazdów formacyjnych naszej młodzieży.
  11. W Święto Trzech Króli o godz. 11:30 zapraszamy na Jasełka przygotowane przez przedszkolaków z Grupy „Jeżyki” p. Anity Piotrowskiej. Po Jasełkach będzie Mini Orszak Trzech Króli.
    Rodziców i dzieci zapraszamy w strojach i z koronami.
  12. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją eucharystyczną.
  13. Z naszej Parafii organizowana jest Pielgrzymka na Maltę

za pośrednictwem Biura Pielgrzymkowego AD ASTRA, w terminie od 7 do 14 czerwca 2024. Koszt Pielgrzymki wyn. 2100 PLN + 820 EUR.
    Zapisy prowadzone są w zakrystii do 21 stycznia. Są jeszcze wolne miejsca.
    Program Pielgrzymki i więcej informacji tutaj.
  14. Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce zaprasza na Koncert „KOLĘDY ŚWIATA”
    w wykonaniu Zespołu TGD /Trzecia Godzina Dnia/ i Ani Karwan,

który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 7 stycznia o godz. 19:00.
    Wstęp wolny.