01 paź 2023

XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją Eucharystyczną.
  2. Od dzisiaj zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które w naszym kościele są sprawowane w niedziele o godz. 17:15, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej /ok. godz. 18:35/.
    Dzieci przychodzą na Różaniec w poniedziałki i wtorki razem z dorosłymi.
  3. Spotkanie Biblijne będzie w środę po nabożeństwie październikowym.
  4. W czwartek Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej. Nabożeństwo październikowe będzie prowadzone przez członków Apostolatu Margaretka w intencji kapłanów.
  5. W I Piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą od godz. 9:00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie od godz. 17:30.
  6. Spotkania oazowe dla młodzieży /od klasy VII/ odbywają się w piątki o godz. 19:00 w sali na plebanii.
  7. W I Sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie rano po Mszy św. o godz. 7:00.
  8. W sobotę wyruszy z naszej Parafii pielgrzymka autokarowa do Wąwolnicy, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. Zbiórka wyjeżdżających będzie o godz. 6:30 na parkingu przed kościołem.
    Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę prosimy o dokonanie wpłaty w zakrystii. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu można otrzymać u ks. Daniela.
    Prosimy o modlitwę w intencji wyjeżdżających.
  9. Dzieci zapraszamy na spotkania OAZY DZIECI BOŻYCH w soboty o godz. 10:00.
  10. Próba Scholi dziecięco-młodzieżowej będzie w sobotę o godz. 11:30.
    Zapraszamy wszystkie muzycznie uzdolnione dzieci.
  11. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  12. W przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 10:00 i 11.30 zapraszamy do kawiarenki na terenie przy kościele. Będzie można napić się kawy, zjeść ciasto domowego wypieku, watę cukrową i inne wspaniałe przysmaki.
  13. Ks. Michał Czajkowski, który od roku pracuje na misjach w Sierra Leone składa podziękowanie za serdeczne przyjęcie, modlitwy i ofiary złożone podczas kwesty prowadzonej w ubiegłą niedzielę.
  14. Wspólnota MIRIAM i Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Warszawskiej zapraszają na Mszę św. i spotkanie dla kobiet we wtorek o godz. 18.00 w Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie.

Spotkania będą odbywały się cyklicznie w pierwsze wtorki miesiąca.
  15. Towarzystwo Przyjaciół Miasta Kobyłki zaprasza w sobotę i przyszłą niedzielę na uroczystości z okazji 229. Rocznicy BITWY POD KOBYŁKĄ 1794 Roku.

Więcej informacji tuta.