06 sie 2023

Przemienienie Pańskie

1. Dzisiaj, przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
    Z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie adoracja Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. Wczoraj i dzisiaj wyruszyli pątnicy na Warszawską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wszystkim pielgrzymom z naszej Parafii życzymy obfitości łask Bożych i owocnego pielgrzymowania.
  3. W ramach duchowego pielgrzymowania w czasie trwania Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszamy od dzisiaj na adorację Najśw. Sakramentu i różaniec w intencji pielgrzymów o godz. 21:00 w kościele.
  4. W okresie wakacyjnym Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  5. Msza św. wotywna o Duchu Św. i adoracja Najśw. Sakramentu połączona z litanią do Ducha Św. będzie w piątek o godz. 18:00.
  6. Od piątku, rozpoczynają się obchody 103. Rocznicy Zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 r. zwanej „Cudem nad Wisłą”.

Zachęcamy do udziału w uroczystościach.

Program uroczystości tutaj
    .
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej, które rozpocznie się o godz. 21:00. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  8. W przyszłą niedzielę wolontariusze Komitetu Społecznego "Świat Maćka" będą prowadzić zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację ciężko chorego z autyzmem Maćka Antoszkiewicza. Maciek z diagnozą medyczną: autyzm, upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego potrzebuje stałej opieki, pielęgnacji, leczenia i rehabilitacji.
    Zbiórka jest organizowana za zgodą Kurii Biskupiej Diecezji Warszawsko-Praskiej i została zarejestrowana na stronie MSWiA zbiorki.gov.pl /nr 2020/3156/KS/