09 lip 2023

XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w naszej Parafii gości Ks. Zbigniew Bigda, który od 2010 roku pracuje w Kazachstanie. Obecnie jest proboszczem Parafii MB Nieustającej Pomocy w Nur-Sułtan w Archidiecezji Astana.
    Ks. Zbyszek głosi słowo Boże oraz prowadzi zbiórkę ofiar na potrzeby misji w Kazachstanie.
    Prosimy o modlitwę w jego intencji i dzieła misyjnego, które prowadzi.
  2. W czasie wakacji Msze św. niedzielne w naszym kościele są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. We wtorek przypada święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy. W tym dniu zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny i wszystkich narodów Europy o nową ewangelizację, obronę wartości chrześcijańskich i powrót do chrześcijańskich korzeni kultury i cywilizacji europejskiej.
  4. Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej będzie w czwartek o godz. 21:00. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  5. W piątek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. wotywną o Duchu Św. i adorację Najśw. Sakramentu połączoną z litanią do Ducha Św.
  6. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej od 1 czerwca do 8 września prowadzi rekrutację kandydatów na nowy rok akademicki 2023/2024.

Więcej informacji tutaj..
  7. Starosta Wołomiński i Proboszcz Parafii Św. Trójcy w Kobyłce zapraszają na Mszę św. upamiętniającą 34. rocznicę śmierci Ks. Sylwestra Zycha, która zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00 w Bazylice Św. Trójcy w Kobyłce.

Po Mszy św. będzie przemarsz na cmentarz i uroczyste złożenie kwiatów na grobie Ks. Sylwestra Zycha.
  8. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!