02 lip 2023

XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. Od dzisiaj Msze św. niedzielne w naszym kościele są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00.
    Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. W I Czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17:15 oraz różaniec prowadzony przez Apostolat MARGARETKA w intencji kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonów.
  4. W I Piątek miesiąca będziemy odwiedzali chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00.
    Spowiedź będzie od godz. 17:30.
  5. W przyszłą niedzielę będzie gościć w naszej Parafii Ks. Zbigniew Bigda, misjonarz od 2010 roku pracujący w Kazachstanie. Obecnie jest proboszczem Parafii MB Nieustającej Pomocy w Nur-Sułtan w Archidiecezji Astana.
    Ks. Zbyszek będzie głosił słowo Boże oraz prowadził zbiórkę ofiar na potrzeby misji w Kazachstanie.
  6. Zachęcamy do udziału w pieszych pielgrzymkach diecezji Warszawsko-Praskiej.
    Informacje:
    Piesza Pielgrzymka z Warszawy do Ostrówka
    /w terminie 29–30 lipca/,

Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę
    /w terminie 5–14 sierpnia/

Praska Pielgrzymka Piesza (Pomocników Matki Kościoła) na Jasną Górę
    /w terminie 16–26 sierpnia/

można znaleźć tutaj.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!