Ogłoszenia parafialne

18 wrz 2022

XXV Niedziela Zwykła

 1. W maju przeprowadzone zostało w naszej Parafii badanie ankietowe o dobrych stronach i potrzebach naszej wspólnoty.  Organizatorzy ankiety dzisiaj przedstawiają krótkie informacje o raporcie . Składamy podziękowania organizatorom ankiety: p. Szymonowi Grzelakowi i Zosi Grzelak za przygotowanie ankiety, przeprowadzenie analizy wyników i utworzenie raportu, a także p. Marcinowi Łuczce oraz p. Markowi Kaszubie za pomoc w przygotowaniu analizy. 
  Pełny tekst raportu do pobrania tutaj.
 2. Kolejne spotkanie biblijne, które prowadzi p. Dorota Gurtat będzie w środę o godz. 19:00 na plebanii. Zapraszamy stałych uczestników spotkań oraz osoby pragnące pogłębić swoją modlitwę w oparciu o Pismo Święte.
 3. W czwartek alumn Jan Podczaski kończy praktyki duszpasterskie, które od sierpnia odbywał w naszej Parafii.
  Dziękujemy mu za budującą posługę w naszej wspólnocie. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, łaski i mocy Ducha Św. oraz wytrwania w drodze do kapłaństwa. Prosimy wszystkich o wspieranie go modlitwą w czasie przygotowań do przyjęcia święceń kapłańskich.
 4. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy z rodzicami na Mszę św. i spotkanie w sobotę o godz. 10:00.
 5. Spotkania oazowe dla młodzieży odbywają się w każdy piątek po Mszy św. o godz. 18:00 w sali na plebanii.
  Natomiast spotkania OAZY Dzieci Bożych są w soboty o godz. 13:00.
 6. Spotkanie dla ministrantów, lektorów i ceremoniarzy oraz nowych kandydatów na ministrantów zapraszamy w sobotę o godz. 9:00.
 7. Próba Scholi dziecięco - młodzieżowej będzie w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
 8. Członków Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Margaretek zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 9. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania Rok II będzie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  Prosimy o przyniesienie indeksów na spotkanie.
 10. W przyszłą niedzielę zapraszamy do kawiarenki przy kościele po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30. Prosimy o podzielenie się domowymi wypiekami.
 11. Misjonarze świeccy na Jamajce, pp. Małgorzata i Łukasz Łangowscy, którzy dawali świadectwo o swojej pracy misyjnej składają wszystkim ofiarodawcom bardzo serdeczne podziękowania za hojność i okazane serce. Dzięki kweście prowadzonej w niedzielę 4 września zebrali 3896,80 zł. Zapewniają wszystkich o modlitwie i sami proszą o wsparcie duchowe.
 12. W ubiegły piątek wolontariusze naszego Zespołu CARITAS przekazali paczki żywnościowe dla osób starszych. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za tę akcję oraz ministrantom za pełną poświęcenia współpracę w doręczeniu paczek.