Ogłoszenia parafialne

08 sie 2021

XIX Niedziela Zwykła

  1. Podczas trwania Pieszych Pielgrzymek na Jasną Górę osoby, które nie mogą udać się na pielgrzymkę zachęcamy do duchowego pielgrzymowania. Codziennie /również w niedziele/ po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czuwanie modlitewne w naszym kościele połączone z adoracją Najśw. Sakramentu i modlitwą różańcową. Zakończenie czuwania - ok. godz. 20:00.
  2. W okresie wakacyjnym Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. W piątek, w dniu Objawień Fatimskich zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją z cudowną Figurą MB Fatimskiej wieczorem o godz. 21:00. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, a jednocześnie Uroczystość Matki Bożej Zwycięskiej, Patronki naszej Diecezji. Msze Św. będą sprawowane jak w każdą wakacyjną niedzielę.
    Tego dnia, za nawiedzenie Konkatedry MB Zwycięskiej w Warszawie na Kamionku i pobożne odmówienie modlitwy Wierzę w Boga i Ojcze nasz można uzyskać odpust zupełny.
  5. Zachęcamy do udziału w obchodach 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej w 1920 r. zwanej „Cudem nad Wisłą”.
    Program uroczystości w Ossowie tutaj.