Ogłoszenia parafialne

02 maj 2021

V Niedziela Wielkanocna

 1. Nabożeństwa majowe ku czci Najśw. Maryi Panny w naszym kościele są sprawowane w niedziele o godz. 17:15 oraz w dni powszednie o godz. 18:40 /po Mszy św. wieczornej/.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z racji I Niedzieli miesiąca połączone z procesją eucharystyczną.
 3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13:00 będzie poświęcenie nowej chorągwi Chrystusa Króla przeznaczonej dla naszej Parafii. Za ten cenny dar składamy podziękowania ofiarodawcom, którzy pragnęli pozostać anonimowi.
 4. W poniedziałek przypada Uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski oraz Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze św. będą o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencji Ojczyzny. Nabożeństwo majowe będzie po Mszy św. wieczornej.
 5. Jutro podczas Mszy św. o godz. 8:00 będziemy modlić się w intencji tegorocznych maturzystów oraz za ich nauczycieli i rodziców. 
 6. W I Czwartek miesiąca od godz. 17:15 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu i Różaniec prowadzony przez członków Apostolatu Margaretka w intencji kapłanów o godz. 17:30.
 7. W I Piątek miesiąca od godz. 9:00 będziemy odwiedzać z posługą sakramentalną chorych, którzy zostali zgłoszeni w zakrystii lub telefonicznie /kom. 694 451 124/. Spowiedź w piątek będzie od godz. 17:30.
 8. Wolontariuszy Zespołu CARITAS naszej Parafii oraz osoby, które chcą włączyć się w działalność charytatywną Parafii zapraszamy w piątek na Mszę św. wieczorną i spotkanie na plebanii po nabożeństwie majowym.
 9. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
 10. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
 11. Kandydatów do Bierzmowania – Rok II zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
 12. Zapraszamy do udziału w akcji sprzątania rezerwatu Grabicz w sobotę od godz. 15:00. Wyniesione worki ze śmieciami prosimy składać wzdłuż ulic Żytniej i Rozwadowskiego (w Nowym Ossowie). Zorganizowana grupa wyruszy o godz. 15:00 z ul. Rozwadowskiego 129 (wschodni brzeg Nowego Ossowa).
  Zachęcamy do udziału samodzielnie lub w zorganizowanej grupie.