Ogłoszenia parafialne

12 lip 2020

XV Niedziela Zwykła

  1. W czasie wakacji niedzielna Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  2. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej o godz. 21:00. Prosimy o przyniesienie świec na nabożeństwo
  3. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30 oraz na Mszę św. o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00. Intencje na Mszę św. zbiorową można składać do skarbony przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.
  4. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci oraz wszystkich Parafian zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
  5. Obrzęd poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa kierowców z okazji dnia św. Krzysztofa będzie w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. oraz w sobotę 25 lipca po Mszy św. wieczornej.
  6. Rodziców, którzy zapisali swoje dzieci na kolonie, które zostały odwołane zapraszamy po odbiór wpłaconych zaliczek po Mszy św. do zakrystii lub w tygodniu do kancelarii.
  7. Wszystkim Parafianom przebywającym na wakacjach, a szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w przyjaźni z Bogiem!