Ogłoszenia parafialne

28 cze 2020

XIII Niedziela Zwykła

 1. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00. 
  Ogłoszenia Żywego Różańca tutaj.
 2. Jutro przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00.
  Nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy św. wieczornej.
 3. We wtorek zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane w niedziele o godz. 17:15, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
  Do wtorku zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Suplikacje o godz. 15:00.
 4. We czwartek z racji I Czwartku miesiąca o godz. 17:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim.
 5. W I Piątek miesiąca będziemy odwiedzali chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00. Spowiedź będzie od godz. 17:30.
 6. W I Sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które będzie po Mszy św. o godz. 7:00 i po Mszy św. wieczornej.
 7. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną będzie po Mszy św. o godz. 13:00.
 8. Dzisiaj o godz. 19:30 zapraszamy na spotkanie ministrantów i lektorów na zakończenie roku formacyjnego. Spotkanie będzie miało charakter rekreacyjny.
 9. W czasie Białego Tygodnia dzieci, które w ubiegłą niedzielę przystąpiły do I Komunii Św. zebrały ofiarę 740 zł na Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci. Dziękujemy dzieciom za ten dar, a także rodzicom za ufundowanie dla naszej Parafii nowego nagłośnienia na zewnątrz kościoła. Jest to dar wszystkich rodziców, również grupy, która przystąpi do I Komunii Św. w październiku.
 10. Kandydatów do Bierzmowania prosimy o uzupełnianie indeksów do Bierzmowania. Przez wakacje należy zbierać wpisy o obecności na niedzielnych Mszach św. Wypełnione indeksy należy oddać w zakrystii na przełomie września i października.
 11. Wszystkim Parafianom wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody, a przede wszystkim przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!