Ogłoszenia parafialne

10 lis 2019

XXXII Niedziela Zwykła

 1. W poniedziałek obchodzimy Narodowe Święto 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Msze św. będą o godz. 7:00 i 18:00. Uroczysta Msza św. sprawowana w intencji Ojczyzny będzie w naszym kościele o godz. 18:00 z udziałem Chóru Parafialnego i harcerzy z Drużyny Kobyłkowskiej Federacji Skautów Europy. Po Mszy św. zapraszamy na uroczyste złożenie wieńców przy tablicy poświęconej żołnierzom i partyzantom, którzy polegli w obronie Ojczyzny.
 2. Dzisiaj z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości zapraszamy na Koncert Pieśni Patriotycznych „ŚPIEWAJMY RAZEM” w wykonaniu solistów i Miejskiej Orkiestry Dętej w Kobyłce pod dyrekcją Alberta Guta. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 w naszym kościele.
  Więcej informacji tutaj.
 3. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. wolontariusze Zespołu CARITAS zapraszają na wspólną agapę do sali na plebanii.
 4. Przez cały listopad zachęcamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki listopadowe są czytane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele o godz. 9:30.
  Ze względu na obchody Święta Niepodległości w poniedziałek wypominki będą wyjątkowo czytane po Mszy św. porannej.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie w piątek o godz. 17:15 oraz Msza św. zbiorowa o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00.
 6. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
 7. Dzisiaj wolontariusze CARITAS prowadzą zbiórkę ofiar na rozbudowę Domu Samotnej Matki w Zielonce.
 8. W przyszłą niedzielę będą zbierane do puszek ofiary na Pomoc Kościołowi w Potrzebie w związku z obchodzonym dzisiaj Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku organizowana jest pomoc dla chrześcijan prześladowanych mieszkających na terenie Sudanu Południowego. 
  Więcej informacji tutaj.
 9. Burmistrz Miasta Kobyłka serdecznie zaprasza 11 listopada na obchody Narodowego Święta Niepodległości na Placu 15 Sierpnia w Kobyłce. Obchody rozpocznie Msza św. w Bazylice Św. Trójcy o godz. 11:00. Po Mszy św. będzie przemarsz na Plac i wspólne odśpiewanie hymnu narodowego jako kontynuacja akcji „Niepodległa do Hymnu”: O godz. 14:00 w Urzędzie Miasta odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych robienia kotylionu w barwach narodowych dla upamiętnienia Święta Niepodległości.