Ogłoszenia parafialne

06 paź 2019

XXVII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
 2. Nabożeństwa październikowe w naszym kościele są sprawowane w tygodniu po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18:35, a w niedziele o godz. 17:15. Dzieci zapraszamy na Różaniec w poniedziałki, środy i piątki razem z dorosłymi.
 3. W przyszłą niedzielę w całej Polsce będziemy obchodzili XIX Dzień Papieski pod hasłem: „WSTAŃCIE, CHODŹMY!”. Tradycyjnie młodzież będzie prowadzić zbiórkę ofiar na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", wspierającej uzdolnioną młodzież znajdującą się w trudnej sytuacji materialnej.
 4. W przyszłą niedzielę przypada ostatni dzień trwających od maja Objawień Fatimskich. O godz. 21:00 zapraszamy na Różaniec połączony z procesją z cudowną Figurą MB Fatimskiej. Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie w przyszłą niedzielę wyjątkowo nie będzie nabożeństwa październikowego o godz. 17:15.
 5. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
 6. Wolontariuszy Zespołu CARITAS Parafii oraz wszystkich zainteresowanych włączeniem się w działalność charytatywną zapraszamy na spotkanie w piątek po Różańcu.
 7. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będziemy gościć Ks.  Przemysława Króla z budującej się Parafii MB Pompejańskiej w Warszawie, który będzie głosił słowo na temat Nowenny Pompejańskiej. Po Mszach św. będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz budowy nowej świątyni MB Pompejańskiej w Warszawie.
 8. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – Rok II będzie w środę 16 października o godz. 19:00.
  Kandydatów do Bierzmowania – Rok I zapraszamy na spotkanie wraz z rodzicami w niedzielę 20 października o godz. 19:00.
 9. Zachęcamy dzieci i młodzież z naszej Parafii do wzięcia udziału w wyjeździe narciarskim do Zakopanego, który odbędzie się podczas ferii szkolnych w dniach od 8 do 14 lutego 2020 roku. Koszt wyjazdu wyn. 1100 zł. Ks. Jakub prowadzi zapisy i udziela szczegółowych informacji w zakrystii. 
 10. W ubiegłą niedzielę wolontariusze z Fundacji Dzieci Chorych i Niepełnosprawnych BOŻY DAR prowadzili zbiórkę do puszek na pomoc w intensywnej rehabilitacji 6-letniej Karolinki. Zostało zebrane 2189 zł. W imieniu rodziców Karolinki wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.
  Więcej informacji tutaj.