Ogłoszenia parafialne

04 sie 2019

XVIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją eucharystyczną będzie po Mszy św. o godz. 11:30.
 2. W miesiącach wakacyjnych niedzielna Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
 3. Od poniedziałku wyruszają Pielgrzymi Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  Jutro Mszą św. o godz. 5:30 przy kościele Św. Anny w Warszawie rozpocznie pielgrzymowanie 39. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna.
  Również jutro Mszą św. o godz. 7:00 w Sanktuarium MB Ostrobramskiej rozpocznie drogę pątniczą 36. Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin.
  We wtorek po Mszy św. o godz. 6:00 z klasztoru oo. Paulinów w Warszawie wyruszy 308. Warszawska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
  Wszystkim pątnikom z naszej Parafii życzymy obfitości łask Bożych i owocnego pielgrzymowania. W czasie trwania Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszamy codziennie o godz. 6:30 rano do kościoła na wspólny różaniec w intencji pielgrzymów.
 4. We wtorek obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu zachęcamy do udziału w Eucharystii. Msze św. będą o godz. 7:00 i 18:00.
 5. W przyszły piątek z naszej Parafii wyruszy Pielgrzymka do Grecji „ŚLADAMI ŚW. PAWŁA”. Zbiórka grupy na lotnisku Warszawa Modlin będzie w piątek 16 sierpnia o godz. 07:15.
  Przelot do Grecji odbędzie się liniami lotniczymi RYANAIR.
  Dojazd z Kobyłki na lotnisko w Modlinie będzie autokarem z parkingu przed kościołem. Zbiórka dla wyjeżdżających z Kobyłki będzie w piątek o godz. 6:00. Koszt wyn. 40 zł. Osoby, które zapisały się na autokar prosimy o potwierdzenie w zakrystii lub telefonicznie 694 451 124. Szczegółowe informacje na temat Pielgrzymki tutaj.
 6. Dzisiaj prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla poszkodowanego Parafianina, który w piątek w nocy w wyniku pożaru domu przy ul. Żwirki i Wigury utracił dorobek całego życia. Bardzo prosimy o pomoc. Więcej informacji tutaj
 7. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży oraz gościom przebywającym na terenie naszej Parafii życzymy udanych wakacji, pięknej pogody, a przede wszystkim przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!