Ogłoszenia parafialne

07 lip 2019

XIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją eucharystyczną będzie po Mszy św. o godz. 11:30.
  2. W miesiącach wakacyjnych Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. W sobotę o godz. 21:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec na procesję. 
  4. W przyszłą niedzielę Ks. Łukasz Piotrowski neoprezbiter, który w naszej Parafii odbywał praktyki duszpasterskie odprawi Mszę św. o godz. 18:00 i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
  5. Od poniedziałku młodzież i dzieci z naszej Parafii przebywają na koloniach letnich w DW RYDZ w Żegiestowie. Powrót planowany jest w sobotę w godzinach wieczornych. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i opiekunów
  6. Dzisiaj rodzice z naszej Parafii w ramach wsparcia inicjatywy obywatelskiej, zbierają po każdej Mszy św. podpisy pod projektem zmiany ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeksu Karnego. Zmiana ma na celu zwiększenie ochrony prawnej dzieci przed demoralizacją i przemocą seksualną przede wszystkim w przedszkolach, szkołach oraz w środkach masowego komunikowania. Potrzebny jest nr PESEL.
    Prosimy o włączenie się w akcję poparcia ustawy chroniącej dzieci przed siewcami deprawacji. Więcej informacji tutaj.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży oraz gościom przebywającym na terenie naszej Parafii życzymy udanych wakacji, pięknej pogody, a przede wszystkim przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!