Ogłoszenia parafialne

05 maj 2019

III Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna. 
 2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13:00 będzie poświęcenie nowej chorągwi Matki Bożej Zwycięskiej - dar pp. Beaty i Leszka Wiśniewskich z Grabicza przeznaczonej dla Parafii Św. Matki Teresy z Kalkuty w Turowie. Składamy serdeczne podziękowania naszym ofiarodawcom.
 3. Nabożeństwa majowe ku czci Najśw. Maryi Panny są sprawowane w niedziele i uroczystości o godz. 17:15 oraz w dni powszednie o godz. 18:40 /po Mszy św. wieczornej/.
 4. Jutro podczas Mszy św. porannej będziemy modlić się w intencji tegorocznych maturzystów oraz za ich nauczycieli i rodziców. 
 5. Wczoraj powrócili z Ks. Robertem uczestnicy Pielgrzymki autokarowej do Kalwarii Pacławskiej. Wszystkim Pielgrzymom dziękujemy za modlitwę, trud pielgrzymi oraz wspaniałą atmosferę we wspólnocie pątniczej.
 6. Zapraszamy na spotkanie biblijne w czwartek po nabożeństwie majowym na plebanii.
 7. Wolontariuszy Zespołu CARITAS naszej Parafii oraz osoby, które chcą włączyć się w działalność charytatywną Parafii zapraszamy w piątek na Mszę św. wieczorną i spotkanie na plebanii po nabożeństwie majowym.
 8. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
 9. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00. Po Mszy św. wolontariusze Zespołu CARITAS zapraszają na wspólną Agapę na plebanii.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 19:00 zapraszamy na Koncert Wiosenny w wykonaniu Solistów, Orkiestry i Chóru Prywatnej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie.
 11. Osoby, które nie odebrały jeszcze kart uczestnika prosimy o kontakt dzisiaj. Wypełnione karty kolonijne prosimy składać dzisiaj w zakrystii. Kolonie będą organizowane w Ośrodku OSTROWIANKA w Szczawniku niedaleko Muszyny.
 12. Burmistrz Wołomina zaprasza mieszkańców wsi Ossów do wzięcia udziału w wyborach organów sołectwa w czwartek 9 maja 2019 o godz. 18:00 w budynku OSP w Ossowie. Warunkiem umożliwiającym udział w głosowaniu jest wylegitymowanie się dokumentem tożsamości.