Ogłoszenia parafialne

24 lut 2019

VII Niedziela Zwykła

 1. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
 2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - Rok I będzie dzisiaj o godz. 19:00.
 3. Dzisiaj o godz. 19:00 zapraszamy na prezentację o tegorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. Mszę św. wieczorną w intencji młodzieży i kandydatów do Bierzmowania będzie sprawował ks. Michał Dziedzic, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Po Mszy św. będzie pokaz zdjęć i opowieści pielgrzymów.
 4. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca:
  • odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w piątek od godz. 9:00;
  • spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:30;
  • w I Sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy św. o godz. 7:00.
 5. Konferencja połączona z adoracją Najśw. Sakramentu w ramach 33-dniowych rekolekcji będzie w sobotę o godz. 19:00.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili uroczystość odpustową Św. Kazimierza Królewicza, Patrona naszej Parafii. Msza św. odpustowa połączona z procesją eucharystyczną będzie w przyszłą niedzielę o godz. 13:00.
 7. Uroczystość przyjęcia Sakramentu Bierzmowania będzie w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18:00. Sakramentu udzieli Jego Ekscelencja Bp Kazimierz Romaniuk.
 8. Program przygotowania dla kandydatów przystępujących w niedzielę do Bierzmowania
  Piątek:
  • godz. 18:00 – Spotkanie w sali parafialnej
  • godz. 19:15 – Nabożeństwo pokutne
  • godz. 20:00 – Msza św.
  Sobota:
  • godz. 14:00 – próba przed Bierzmowaniem
 9. Odprawa dla ministrantów przed uroczystością odpustową i Bierzmowaniem będzie w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 10. Młodzież zapraszamy na spotkania wspólnoty Ruchu Światło-Życie (OAZA). Najbliższe spotkanie będzie w piątek o godz. 18:00 w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują swojego miejsca do wzrastania w wierze.
 11. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby prowadzonego remontu w kościele w ramach tacy gospodarczej.
 12. Z naszej Parafii organizowany jest wyjazd na kolonie dla dzieci do Muszyny w terminie od 30 czerwca do 13 lipca. Koszt wyjazdu wyn. 1500 zł. Pierwszeństwo mają młodzież i dzieci z naszej Parafii zaangażowane w działalność grup parafialnych. Zapisy prowadzi p. Agnieszka Komosińska.
 13. W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w naszym kościele zwracamy się z prośbą do osób prowadzących działalność gospodarczą o dokonanie odpisu od podatku "Darowizny na cele kultu religijnego". Zgodnie z przepisami podatkowymi „darowizna na cele kultu religijnego” może wynieść do 6% dochodu uzyskanego przed opodatkowaniem. Aby darowiznę można było odliczyć od dochodu musi ona być dokonana przelewem bankowym. Wpłatę można dokonać na konto Parafii. 
  Numer konta:   68 8015 0004 0061 8612 2045 0001
  Tytułem: „Darowizna na cele kultu religijnego”.