Ogłoszenia parafialne

19 sie 2018

XIX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj Msza św. o godz. 18:00 będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  2. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Wszystkim uczestnikom pieszych pielgrzymek na Jasną Górę z naszej Parafii dziękujemy za podjęcie trudu pielgrzymowania oraz za świadectwo wiary i modlitwę. Dziękujemy także wszystkim wspierającym duchowo pielgrzymów podczas codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele o godz. 6:30.
  3. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont kościoła.
  5. W czwartek z naszej Parafii wyruszyła Pielgrzymka do Ziemi Świętej „Śladami Pana Jezusa”. Powrót planowany jest w czwartek ok. godz. 21:00 na lotnisku Okęcie. Prosimy o modlitwę w intencji Pielgrzymów.
  6. W ubiegły piątek szczęśliwie wrócili z Rwandy ks. Robert i animatorzy Ruchu Światło-Życie: Zofia Bancerz i Norbert Dziwiński, którzy prowadzili rekolekcje „10 kroków ku chrześcijańskiej dojrzałości” w Kigali stolicy Rwandy. W imieniu naszej wspólnoty Parafialnej serdecznie ich witamy i dziękujemy za świadectwo wiary przekazane Młodzieży w Rwandzie.
  7. Tegoroczne Święto Plonów Diecezji Warszawsko–Praskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę, w Gliniance (gmina Wiązowna, powiat otwocki) na błoniach przykościelnych Parafii Św. Wawrzyńca. Więcej informacji tutaj.
  8. W dniach 3-9 września Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej i Fundacja Razem dla Młodych organizują wakacyjno-szkoleniowy wyjazd do Broku w ramach programu: "Młodzi dla środowiska". W programie: codzienna Msza Św., szkolenia edukacyjne, wycieczki, spływ kajakowy, park linowy. Koszt wyjazdu 150 zł. Wiek uczestników 18+. Zapisy i więcej informacji drogą mailową na adres: sekretariat@sdm.waw.pl lub u diecezjalnego duszpasterza młodzieży tel.: 512 913 429.